Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
WDC jest lekkim i jednoczesnie zaawansowanym czatem napisanym za pomocą PHP i JavaScript. W skrypcie zaimplementowano rangi uzytkowników, rejestrację, bbcode, emoticonki, więcej.

Indeks górny, indeks dolny

Jeśli masz pomysł, lub propozycje poprawy czegoś napisz tutaj.

Indeks górny, indeks dolny

Postprzez klemensss » 7 gru 2008, o 09:42

Witam.

Z czata na mojej stronie korzystają nauczyciele i do matematyki albo do chemii potrzebny jest indeks dolny i indeks górny. Jeśli była by możliwość to proszę o dorobienie takiej opcji.

I jeszcze jedna sprawa jak naciśnie sie plus na klawiarurce nap 2+2=4 to ten plus się nie wyświetla po naciśnieciu klawisza wyślij.

Z góry dzięki.
klemensss

Re: Indeks górny, indeks dolny

Postprzez Mistrig » 7 gru 2008, o 12:21

Ten błąd z plusem to poważne zaniedbanie z mojej strony dobrze, że to zgłosiłeś. Poprawiona wersja wraz z nowymi opcjami znajduje się w załączniku.
Aktualizacja to podmienienie wszystkich plików, z pominięciem folderów options (pliki/options) i data (pliki/server/data). Po prostu skopiuj je, załaduj nowe pliki i przywróć wymienione wyżej foldery na swoje miejsce (możliwe, że po tym będzie trzeba znowu ustawiać chmody).
Załączniki
wdc_1_0_1.zip
(297.68 KiB) Pobrane 59 razy
Mistrig
Site Admin

Postprzez klemensss » 8 gru 2008, o 22:31

Dzięki za poprawkę. Plus już działa. Ale nie mogę poszukać tych indeksów górnych i dolnych da rade to dorobić ? Przepraszam że tak nalegam. Ale jakby coś się dało zrobić będę wdzięczny.

Pozdrawiam.
klemensss

Postprzez Mistrig » 9 gru 2008, o 15:55

Są tutaj:
Obrazek
Mistrig
Site Admin

Powrót do Pomysły