Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
WDC jest lekkim i jednoczesnie zaawansowanym czatem napisanym za pomocą PHP i JavaScript. W skrypcie zaimplementowano rangi uzytkowników, rejestrację, bbcode, emoticonki, więcej.

Nie działa kosz w wersji 1_4_5_5_dev

Jeśli znalazłeś błąd, napisz tutaj.

Nie działa kosz w wersji 1_4_5_5_dev

Postprzez waldi » 11 lis 2012, o 22:52

Cześć, bardzo dziękuję za świetny czat.
Chciałbym zgłosić błąd - w opcjach użytkownika, w zakładce 'Wyświetlanie' przy zaznaczonej opcji 'Wyświetlaj kosz', zawiesza się zapisywanie ustawień. Wyświetla się komunikat 'Zapisywanie opcji proszę czekać' i tak trwa - nic się nie dzieje. Szkoda bo kosz się przydaje. Może istnieje jakiś szybki sposób żeby to naprawić.
Mam nadzieję, że autor nie zarzucił tego projektu. Jest to naprawdę bardzo dobry czat.

Pozdrawiam serdecznie.
waldi

Re: Nie działa kosz w wersji 1_4_5_5_dev

Postprzez Mistrig » 12 lis 2012, o 22:30

W pliku: core\client\modules\windows\user_options.js
należy zmienić linię 363:
Kod: Zaznacz cały
aDiv[iA].innerHTML = '<div class="wdcTrash" onclick="oWindow.drop(this.parentNode)" title="' + aLanguage[130] + '"></div>' + aDiv[iA].innerHTML;

na:
aDiv[iA].innerHTML = '<div class="wdcTrash" onclick="oWindow.drop(this.parentNode)" title="' + oCode.returnPhrase('chat', 'Remove message') + '"></div>' + aDiv[iA].innerHTML;

linię 153 w pliku core\client\modules\object_windows.js:
oDiv.innerHTML = '<div class="wdcTrash" onclick="oWindow.drop(this.parentNode)" title="' + aLanguage[130] + '"></div>' + oDiv.innerHTML;

na:
oDiv.innerHTML = '<div class="wdcTrash" onclick="oWindow.drop(this.parentNode)" title="' + oCode.returnPhrase('chat', 'Remove message') + '"></div>' + oDiv.innerHTML;

W pliku: language\polish\chat.txt dodać linię:
Remove message                   ==>       Usuń wiadomość
Mistrig
Site Admin

Re: Nie działa kosz w wersji 1_4_5_5_dev

Postprzez valdi » 12 lis 2012, o 23:30

Błyskawiczny serwis!
Pięknie dziękuję - kosz działa bez zarzutu.
Mam nadzieję że ten projekt będzie nadal rozwijany, przerzuciłem sporo skryptów. WDC jest najlepszy!
Raz jeszcze bardzo dziękuję za czat i za pomoc.
----
przez pomyłkę zarejestrowałem drugie konto 'waldi' (przez w) - można je wykasować.

Pozdrawiam serdecznie.
valdi

Powrót do Błędy